Marka ve Temel Değerler

Marka ve Temel Değerler

Vizyon

Bireysel ve kurumsal gelişimi her zaman destekleyen aynı zamanda çevrenin ve doğal kaynakların korunması hassasiyeti gözeten, yeniliklere açık uzman kadrosuyla ülkemizin dijital kopyalama ve reklam sektöründe söz sahibi olmak ve sektöründe global oyuncu olarak, müşterilerimize olduğu kadar işimizin doğasında var olan sorumluluklarımızın farkındayız

Misyon

Feyza Makina Bilişim Teknolojileri Kağıt İthalat İhracat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak dijital kopyalama ve reklam sektörüne yön veren Ar-Ge çalışmaları ve teknolojik donanımı ve tecrübeli çalışanlarıyla müşterilerine daima en iyisini sunmak için çalışır. Stratejimiz teknolojik liderliğimizi ve lider pozisyonumuzu daha ileriye götürmektir.

Değerlerimiz

Bizim sermayemiz bilgi birikimimiz ve deneyimimizdir. Teknik kaynaklarımızı ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımızdır. Bizim öncelikli amacımız karşılıklı kazanç olan uzun süreli iş ilişkileri kurmak ve çevre ile uyumlu üretim ve satış için çaba sarf etmektir.

Yenilikçilik

Biz çok iştahlıyız, çok hevesliyiz. Elimizdekilerle bir türlü yetinemiyoruz. Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri sürekli izliyor, inceliyor, uyguluyor, geliştiriyoruz. Bunu bir alışkanlık haline getiriyoruz. Biz yenilikçi olmayı çok seviyoruz.

Güven

Biz insanımızı eğitiyoruz, onlara çalışırken en ihtiyaç duyacakları bilgiyi A” dan Z” ye öğretip bütün çalışanlarımızı yetkin birer profesyonel haline getiriyoruz. Bu nedenle biz bütün çalışanlarımıza güveniyoruz. Amacımız kalifiye elemanlar ile çalışmak ve profesyonel açıdan ilerlemesini sağlamaktır.

Saygılarımızla
Feyza Makina Bilişim Teknolojileri Kağıt İthalat İhracat Ticaret Anonim Şirketi

scroll up