Gold Ultra Mürekkep

Gold Ultra Mürekkep

Feyza Makina Bilişim Teknolojileri titizlikle yürüttüğü çalışmalar ve denemeler sonucunda inkjet mürekkepler konusunda siz değerli müşterilerimize baskı kalitesi ve kafa ömrü bakımından maksimum düzeyde fayda sağlayabileceğiniz FEYİNK Gold Ultra Mürekkepleri satışa sunmuştur.

Gold Ultra Mürekkep

Bu kaliteli mürekkep hem baskı maliyetlerinizi düşürecek (daha az baskı kafası bozduğu için), hemde orjinal ve canlı renkleri elde etmenizi sağlayacaktır. Yani yüksek kaliteye daha ucuz fiyatlara ulaşabileceksiniz. Baskı kalitesi ve kafa ömrünün en önemli kriterlerinin başında mürekkep kalitesi yer almaktadır. Gold Ultra Mürekkep bu kriterleri yerine getiren, kalitesi ve fiyatı ile sizlerin beğenisini kazanacak en iyi seçeneklerin başında olmaya aday mürekkep markamızdır.

Gold Ultra Mürekkep

Farklı seçenekleri ile Gold Ultra mürekkeplerimiz satışta...

8 renk seçeneği ile satışa sunulan FEYİNK Gold Ultra Mürekkep serimiz, fotoğraf, poster, harita baskılarınızda canlı renkleri ile hem sizin hem müşterinizin beğenisini kazanacaktır. Bunların yanı sıra proje baskılarınızda vb. her türlü çıktınızda kullanabileceğiniz bir üründür. Mat kağıt, canvas, kuşe kağıt, fotoğraf kağıdı, sarı kağıt, 80 gr proje kağıdı, saten kumaş (bayrak bezi) kullanabileceğiniz ürünlerin sadece bir kısmıdır.

Renk seçeneklerimiz;

Matt Black (siyah mürekkep),

Cyan (mavi mürekkep),

Magenta (kırmızı mürekkep),

Yellow (sarı mürekkep),

Light Gray (açık gri mürekkep),

Photo Black (Fotoğraf siyahı mürekkep),

Light Cyan (açık mavi mürekkep),

Light Magenta (açık kırmızı mürekkep),

Sipariş ve bilgi için; web sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarından veya mail adreslerimizden faydalanabilirsiniz.

scroll up